Ju jeni vizitori 4653988

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shiten 1+1 tek Misto Mame.
Ekskluzive
 • DSC00852.JPG
  Full Screen
  • DSC00852.JPG%1/6
  • DSC00853 - Copy.JPG%2/6
  • DSC00850.JPG%3/6
  • DSC00855.JPG%4/6
  • DSC00849.JPG%5/6
  • DSC00856 - Copy.JPG%6/6
  1/6
  DSC00852.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 275
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Misto Mame
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Misto Mame"
  • Zona e brendshme: 63 m²
  • Mbulim zone: 63 m²
   • per shitje 31 000 €
 • Detajet e prones

  Shiten 1+1 ne nje zone ne zhvillim afer rruges kryesore, hyrjet jane kati i 1,2,3, dhe 7. Perbehen nga nje dhome , kuzhina, tualet dhe ballkon. Ambienti ka edhe ashensor. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 63.00 m²
   • Zone interneti 63.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %