Ju jeni vizitori 4678013

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 ne shitje prane Ambasades Amerikane, Okazion
 • IMG_20160615_155920
  Full Screen
  • IMG_20160615_155920%1/6
  • IMG_20160615_155816%2/6
  • IMG_20160615_155851%3/6
  • IMG_20160615_155726%4/6
  • IMG_20160615_155704%5/6
  • IMG_20160615_155752%6/6
  1/6
  IMG_20160615_155920
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 543
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 97,20 m²
   • per shitje 126 500 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet në katin e tetë te nje pallati, ndërtim i vitit 2002 me ashensor. Përbëhet nga 2 dhoma gjumi, 1 dhomë ndenje, me ndarje nga ambjenti i gatimit, 1 banjo dhe 1 ballkon e pamobiluar. Fare pranë parkut të madh të Tiranës, orientimi L-JL pamje panoramike. Lagje e qete. Per me shume info na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 97.20 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %