Ju jeni vizitori 4573574

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per qira 3 kateshe moderne!
 • 20160630_151443
  Full Screen
  • 20160630_151443%1/36
  • 20160630_151303%2/36
  • 20160630_151254%3/36
  • 20160630_151248%4/36
  • 20160630_151414%5/36
  • 20160630_151411%6/36
  • 20160630_151342%7/36
  • 20160630_151324%8/36
  • 20160630_151424%9/36
  • 20160630_151523%10/36
  • 20160630_151508%11/36
  • 20160630_151541%12/36
  • 20160630_151548%13/36
  • 20160630_151635%14/36
  • 20160630_151631%15/36
  • 20160630_151644%16/36
  • 20160630_151712%17/36
  • 20160630_151751%18/36
  • 20160630_151728%19/36
  • 20160630_151734%20/36
  • 20160630_151802%21/36
  • 20160630_151834%22/36
  • 20160630_151812%23/36
  • 20160630_151847%24/36
  • 20160630_152002%25/36
  • 20160630_152011%26/36
  • 20160630_152022%27/36
  • 20160630_152018%28/36
  • 20160630_152124%29/36
  • 20160630_152143%30/36
  • 20160630_152136%31/36
  • 20160630_152157%32/36
  • 20160630_153544%33/36
  • 20160630_152232%34/36
  • 20160630_153549%35/36
  • 20160630_153629%36/36
  1/36
  20160630_151443
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 398
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selite
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Irfan Tomini
  • Zona e brendshme: 120 m²
  • Mbulim zone: 288 m²
   • Per qira  4 500 €
 • Detajet e prones

  Vile per qira ne nje zone te qete te Tiranes.Vila ka hapesira te gjelberuara perpara dhe nje kopesht. Organizimi i saj i brendshem eshte i perbere Kati I:nga salloni i madh,kuzhine me vete,nje dhome gjumi dhe nje tualet dite. Kat II: dy dhoma gjumi me garderobe si dhe dy tualete. Kat III: papafingo dhe nje verande e madhe me orientim veri-jug-lindje-perendim. Vila ka stil modern me pajisje cilesore, oxhak funksional modern si dhe sistem qendror ngrohje ftohje.Vila ka gjithashtu dhe garazhdin personal.Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • planimetria 288.00 m²
   • Zone interneti 120.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta