Ju jeni vizitori 4695450

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ambjent komercial.
 • IMG_20160630_184035
  Full Screen
  • IMG_20160630_184035%1/13
  • IMG_20160630_184045%2/13
  • IMG_20160630_184118%3/13
  • IMG_20160630_183842%4/13
  • IMG_20160630_183855%5/13
  • IMG_20160630_183849%6/13
  • IMG_20160630_183915%7/13
  • IMG_20160630_183906%8/13
  • IMG_20160630_183924%9/13
  • IMG_20160630_183955%10/13
  • IMG_20160630_184055%11/13
  • IMG_20160630_184052%12/13
  • IMG_20160630_184130%13/13
  1/13
  IMG_20160630_184035
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 546
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. "ismail Qemali" ish Blloku
  • Zona e brendshme: 260 m²
   • Per qira  2 000 €
 • Detajet e prones

  Ambjenti ndodhet ne zonen me te aksesushme te Tiranes ate te ish bllokut. Siperfaqja totale eshte 260 m2 me nje organizim te brendshem prej, 60 m2 pjesa e hollit, 102 m2 pjesa e siperme e cila perbehet nga 3 ambjente dhe 2 tualete si dhe kati -1 me nje siperfaqje prej 98 m2 ku ndodhet kuzhina dhe 3 ambjente te tjera.
  Facilitetet perfshine sistem aspirimi qendror sistem kondicionimi sistem alarmi dhe cdo ambjent eshte i monitoruar me kamera.
  Ambjenti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si seli qendrore, zyra, show room, qender kursesh etj.
  Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 7
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 260.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enio Zylfo
  Telefone: +355694050024
  email: enio.zylfo@c21.botaniku.al / enio.zylfo@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta