Ju jeni vizitori 4593753

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Dyqan Me Qira Te Sigurte 1000 Euro/muaj Tek Ali Demi
Ekskluzive
 • image-0.02.01.c0c85a7b29d1aeb9827679e531634be8ca8795319ad7e72b9fa68a983266e09b-V
  Full Screen
  • image-0.02.01.c0c85a7b29d1aeb9827679e531634be8ca8795319ad7e72b9fa68a983266e09b-V%1/12
  • image-0.02.01.96280567f75e84a41cbac8ec584f96deb80a7dd529db0d1d8a439dcfcefed51e-V%2/12
  • image-0.02.01.62dd09bfb83ec40dc92fb48c980ee66d419556d7c1f145036701b4f98201d8b6-V%3/12
  • image-0.02.01.e95be3fa2e3f5a21a0df41ad571b43f7ca39ee135328e8428dcd21ebf5310b49-V%4/12
  • image-0.02.01.0d32ad5a31331d647637729b658cbf2e12f45a230b24147f3b0adbf47672d938-V%5/12
  • IMG_20160624_124230 (1)%6/12
  • image-0.02.01.1644a949681d519ad187ea9b6a27f02aa5b1174d4ad1011eb679451d2b485898-V%7/12
  • image-0.02.01.ddc2e6dfa51d8b853ad7dadfc40533f893927fe5a85a8c03b955c649a64d0444-V%8/12
  • IMG_20160624_124213%9/12
  • IMG_20160624_123947%10/12
  • IMG_20160624_130520%11/12
  • IMG_20160624_130527%12/12
  1/12
  image-0.02.01.c0c85a7b29d1aeb9827679e531634be8ca8795319ad7e72b9fa68a983266e09b-V
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 136
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Ali Demi
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Ali Demi, Tirane
  • Zona e brendshme: 107 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • per shitje 187 000 €
 • Detajet e prones

  Dyqani ndodhet ne nja nga pallatet kryesor te lagjies Ali Demi. Ai eshte 107m2, eshte i rregulluar dhe ka hyrje nga te dyja anet e pallatit.
  Ne te njejtin pallat ndodhen edhe ambjente te tjera sherbimesh si Ujesjellesi i Tiranen (UKT), dega e bankes BKT, furre buke, dyqan lulesh etj
  Dyqani shikon nga rruga Idriz Dollaku dhe eshte vetem 15m nga rruga kryesore Ali Demi. Zona perreth ka infrastrukture te rregullt dhe shume kalimtare.

  OSHE ka nje kontrate 3 vjecare me pronarin dhe nese ti ble dyqanin, perfiton edhe nga qiraja 1000 euro/muaj. Cila banke te jep kete perqindje?
  Nuk ke pse ble dyqan tjeter me shpresen se dikur do vij dikush ta marri me qira; bli nje dyqan qe e ka klientin brenda dhe fli mendjen nje here e mire.
  Dyqani jo vetem qe ka nje klient brenda por do kete gjithmone kerkese sepse ndertimi eshte shume cilesor dhe pozicionin i pallatit eshte strategjik.

  Kur vjen puna tek investimi ne dyqane eshte shume e rendesishme te kesh garancine qe dyqani jepet me qira. Ne kete rast jo vetem qe dyqani eshte dhene me qira por klienti eshte cilesor. Duke qene se pallati eshte kryesori ne zone, dyqani do jete gjithmone i kerkuar ndaj dhe perben nje investim te sigurte.
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 107.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armand Shkembi
  Account Manager
  Telefone: +355672049200
  email: armandshkembi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %