Ju jeni vizitori 4573544

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambjent komercial duplex ne bllok.
 • DSC07901.JPG
  Full Screen
  • DSC07901.JPG%1/7
  • DSC07908.JPG%2/7
  • DSC07900.JPG%3/7
  • DSC07904.JPG%4/7
  • DSC07906.JPG%5/7
  • DSC07907.JPG%6/7
  • DSC07905.JPG%7/7
  1/7
  DSC07901.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 278
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Milto Tutulani
  • Zona e brendshme: 270 m²
  • Mbulim zone: 270 m²
   • per shitje 520 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet nje duplex komercial ne bllok prane shkolles Petro Nini Luarasi me nje siperfaqe totale 270 m².Ambjenti eshte i pershtatshem per shume lloje biznesesh dhe aktualisht ne funksion si dyqan veshjesh ushtarake me nje klientele te ngritur. Eshte e pajisur me dokumenta te rregullta pronesie.Per me teper detaje na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 270.00 m²
   • Zone interneti 270.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %