Ju jeni vizitori 4588416

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1
 • 20160630_112850
  Full Screen
  • 20160630_112850%1/6
  • 20160630_113442%2/6
  • 20160630_112454%3/6
  • 20160630_112925%4/6
  • 20160630_112947%5/6
  • 20160630_112855%6/6
  1/6
  20160630_112850
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 279
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zogu I Zi
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 88 m²
   • per shitje 110 000 €
 • Detajet e prones

  Jeni familje e re? Pensioniste? Doni te investoni?

  Kerkimi juaj ka mbaruar.

  Apartament prane Zogut te Zi, brenda unazes. Pamje fantastike te Tiranes. Ndertim shume cilesor, ideuar nga ndertuesi per perdorim vetjak. Planimetria shume e volitshme duke shfrytezuar ne menyre shume efikase te gjithe hapesiren prej 88 m2. Dy dhoma gjumi, dhome ndenjje, kuzhine, tualet dhe 180grade Pamje.

  Mos vononi, telefononi nje vizite te caktoni.

  Ju mirepresim.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 88.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anita Memishi
  Telefone: +355692070052
  email: info@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %