Ju jeni vizitori 4593840

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 + dyqan
 • IMG_20160627_110509
  Full Screen
  • IMG_20160627_110509%1/18
  • IMG_20160627_110415%2/18
  • IMG_20160627_110405%3/18
  • IMG_20160627_110358%4/18
  • IMG_20160627_110455%5/18
  • IMG_20160627_110432%6/18
  • IMG_20160627_110422%7/18
  • IMG_20160627_110504%8/18
  • IMG_20160627_110518%9/18
  • IMG_20160627_110552%10/18
  • IMG_20160627_110528%11/18
  • IMG_20160627_110611%12/18
  • IMG_20160627_110538%13/18
  • IMG_20160627_110631%14/18
  • IMG_20160627_110625%15/18
  • IMG_20160627_110650%16/18
  • IMG_20160627_110639%17/18
  • IMG_20160627_110647%18/18
  1/18
  IMG_20160627_110509
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 411
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Ali Demi
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Idriz Dollaku
  • Zona e brendshme: 87,90 m²
   • per shitje 85 000 €
   • Per qira  450 €
 • Detajet e prones

  Në rrugën Idriz Dollaku shitet apartament 2+1 + dyqan në kontakt direkt me rrugën kryesore.
  Apartamenti është 55.6 metër katror neto dhe përbëhet nga një korridor, një tualet, dy dhoma, një ambjent ndenjie dhe një ambjent ngrënie i veçuar.
  Dyqani është 32.3 metër katror neto dhe ka fasadë në rrugën kryesore dhe i ndarë në dy qepena.
  Shiten të dy sëbashku apartamenti dhe dyqani.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Qendra e qytetit
   • Ambjente comerciale
   • Stacion/zjarrfikes
   • Stacion gazi
   • gjimnaz
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • drejtimi I paneleve diellore jug/perendim
   • Supermarkete
   • Vend taksish
   • Pamje nga qyteti
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 87.90 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gjergji Thanasi
  Telefone: +355699203067
  email: gjergji.thanasi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %