Ju jeni vizitori 4694093

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET DYQAN NË LAPRAKË, PRANË GJIMNAZIT "ALEKS BUDA"
 • CIMG8962.JPG
  Full Screen
  • CIMG8962.JPG%1/3
  • Capture 1.PNG%2/3
  • Capture 2.PNG%3/3
  1/3
  CIMG8962.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 206
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Laprake
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Gjergj Legisi"
  • Zona e brendshme: 21,68 m²
   • per shitje 9 500 €
 • Detajet e prones

  Shitet dyqan në Laprakë, në rrugën 'Gjergj Legisi, pranë gjimnazit 'Aleks Buda'. Ndodhet në katin e parë, në brendësi të një kompleksti pallatesh. Ka sipërfaqe 21.68 m² ddhe i organizuar vetëm në një hapësirë/ambient. Dyqani disponon Çertifikatë Pronësie (Hipotekë), dhe të jep mundësi të shumta investimi. Orientimi është nga Lindja. Gjithashtu ka të gjitha facilitetet pranë.
  Për një vizitë në pronë, jeni të lutur të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Banka
   • Ambjente comerciale
   • gjimnaz
   • autostrade
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • drejtimi I paneleve diellore lindje
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Qellimi
   • comerciale
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 21.68 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %