Ju jeni vizitori 4130577

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET TRUALL ME SHTËPI NJË-KATËSHE TE "KODRA E PRIFTIT"
 • CIMG8964.JPG
  Full Screen
  • CIMG8964.JPG%1/4
  • CIMG8965.JPG%2/4
  • CIMG8967.JPG%3/4
  • CIMG8980.JPG%4/4
  1/4
  CIMG8964.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 207
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Shtepi nje-kateshe
  • status: nen ndertim
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Priftit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Zef Kolombi"
  • Zona e brendshme: 82 m²
  • Zone toke: 285 m²
   • per shitje 120 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet truall dhe një shtëpi një-katëshe te 'Kodra e Priftit', rruga 'Zef Kolombi'. Trualli ka sipërfaqe 285 m² dhe shtëpia 82 m². Trualli është i rrethuar me beton dhe pjesërisht me mur, nga fqinjët dhe buzë rrugës dytësore, në një zonë të populluar me shtëpi private. Shtëpia është në fazën e suvatimit dhe lyerjes. Ka 2 dhoma ndenjeje, një dhomë pritje të madhe, korridor dhe një tualet. Punimet janë ndërprerë për arsye të investimit sipas dëshirës së blerësit, duke të dhënë shumë të tilla. Punimet në ndërtim janë cilësore. Kanalizimet janë të rregullta. Orientimi i shtëpisë është nga jugu, dhe ka dritë në pjesën më të madhe të ditës. Ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme.
  Për një vizitë në pronë, ju lutem të na kontaktoni,
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Korridor
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Prone rurale
   • zona jeshile
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • drejtimi I paneleve diellore jug
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • Zone toke 285.00 m²
   • Zone interneti 82.00 m²
  • sherbimet
   • uje
  • Infrastrukture
   • Tarrace e mbuluar
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %