Ju jeni vizitori 4573503

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera apartament 3+1 pranë qendrës së Tiranës.
 • IMG_20160610_113302
  Full Screen
  • IMG_20160610_113302%1/16
  • IMG_20160610_113221%2/16
  • IMG_20160610_113233%3/16
  • IMG_20160610_113256%4/16
  • IMG_20160610_113346%5/16
  • IMG_20160610_113408%6/16
  • IMG_20160610_113818%7/16
  • IMG_20160610_113706%8/16
  • IMG_20160610_113832%9/16
  • IMG_20160610_113841%10/16
  • IMG_20160610_113811%11/16
  • IMG_20160610_113855%12/16
  • IMG_20160610_113924%13/16
  • IMG_20160610_113902%14/16
  • IMG_20160610_114517%15/16
  • IMG_20160610_113915%16/16
  1/16
  IMG_20160610_113302
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 412
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Tefta Tashko Koco
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga Fadil Rada
  • Zona e brendshme: 140 m²
   • Per qira  449 €
 • Detajet e prones

  Në rrugën Fadil Rada, pranë qendrës së Tiranës jepet me qera apartament 3+1 i mobiluar.
  Apartamenti ndodhet në katin e tretë me pamje nga Jug-Perëndimi.
  Ambjenti i brendshëm është i përbërë nga një korridor, tre dhoma gjumi njëra me tualet, një tualet ditor, nje ambjent ndenjie/ngrënie, një ballkon dhe një depo.
  Eshtë shumë pranë të gjitha faciliteteve publike dhe private.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Qendra e qytetit
   • rezidence e rrethuar
   • Ambjente comerciale
   • Stacion/zjarrfikes
   • Stacion gazi
   • gjimnaz
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Librari publike
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • drejtimi I paneleve diellore jug/perendim
   • Supermarkete
   • Vend taksish
   • Pamje nga qyteti
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 140.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gjergji Thanasi
  Telefone: +355699203067
  email: gjergji.thanasi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta