Ju jeni vizitori 4588310

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament/zyre per qira ne Bllok
 • 20160629_132703
  Full Screen
  • 20160629_132703%1/28
  • 20160629_132721%2/28
  • 20160629_132729%3/28
  • 20160629_132734%4/28
  • 20160629_132745%5/28
  • 20160629_132752%6/28
  • 20160629_132754%7/28
  • 20160629_132803%8/28
  • 20160629_132807%9/28
  • 20160629_132842%10/28
  • 20160629_132913%11/28
  • 20160629_132857%12/28
  • 20160629_132928%13/28
  • 20160629_132946%14/28
  • 20160629_132935%15/28
  • 20160629_132953%16/28
  • 20160629_133007%17/28
  • 20160629_133050%18/28
  • 20160629_133003%19/28
  • 20160629_133135%20/28
  • 20160629_133059%21/28
  • 20160629_133214%22/28
  • 20160629_133245%23/28
  • 20160629_133238%24/28
  • 20160629_133304%25/28
  • 20160629_133327%26/28
  • 20160629_133334%27/28
  • 20160629_133322%28/28
  1/28
  20160629_132703
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 78
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Sami Frasheri", Prane Piceri "ERA"
  • Zona e brendshme: 130,24 m²
  • Mbulim zone: 145 m²
   • Per qira  800 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament per qira tek zona e bllokut. Apartamenti eshte i organizuar nga kater dhoma, 5 tualete dhe dy ballkone. Eshte i pershtatshem perbanim dhe zyra. Disponon nje mobilim te thjeshte. Vendosur ne katin e dyte. Çmimi i diskutueshem. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 5
   • te gjitha dhomat 4
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 145.00 m²
   • Zone interneti 130.24 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edjola Shenaj
  Telefone: 00355694050073
  email: edjola.shenaj@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta