Ju jeni vizitori 4592613

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me Qira prane Nobis
 • DSC_8492.JPG
  Full Screen
  • DSC_8492.JPG%1/10
  • DSC_8493.JPG%2/10
  • DSC_8490.JPG%3/10
  • DSC_8502.JPG%4/10
  • DSC_8478.JPG%5/10
  • DSC_8485.JPG%6/10
  • DSC_8489.JPG%7/10
  • DSC_8488.JPG%8/10
  • DSC_8482.JPG%9/10
  • DSC_8480.JPG%10/10
  1/10
  DSC_8492.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 362
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Sami Frasheri
  • Zona e brendshme: 150 m²
  • Mbulim zone: 150 m²
   • Per qira  2 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament prane qendres Nobis.
  Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 kuzhine,1 ballkon dhe 2 tualete.
  Apartamenti ka mobilim modern dhe punime mjaft cilesore.
  Orientimi jug-lindje dhe me nje pamje fantastike nga liqeni i Tiranes.
  Per nje vizite ne prone, na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 150.00 m²
   • Zone interneti 150.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta