Ju jeni vizitori 4694156

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Bisnesi
 • IMG_20160701_142742
  Full Screen
  • IMG_20160701_142742%1/2
  • IMG_20160701_142731%2/2
  1/2
  IMG_20160701_142742
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 316
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 80 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
  • Zone toke: 100 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje 20 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet bisnesi tip Lokal ne Zonen me te populluar te Tiranes, ne Bllok . Lokali eshte ne gjendje pune dhe me xhiro mjaft te kenaqshme.Ju ftojme ta vizitoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone toke 100.00 m²
   • Zone interneti 80.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Karmela Halitaj
  Telefone: 0694050034
  email: k.halitaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %