Ju jeni vizitori 4697274

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 me qira
 • DSC_8046.JPG
  Full Screen
  • DSC_8046.JPG%1/12
  • DSC_8042.JPG%2/12
  • DSC_8045.JPG%3/12
  • DSC_9122.JPG%4/12
  • DSC_9123.JPG%5/12
  • DSC_8050.JPG%6/12
  • DSC_8055.JPG%7/12
  • DSC_8060.JPG%8/12
  • DSC_9120.JPG%9/12
  • DSC_8062.JPG%10/12
  • DSC_8059.JPG%11/12
  • DSC_8057.JPG%12/12
  1/12
  DSC_8046.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 54
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Ne qender
  • Zona e brendshme: 135 m²
  • Mbulim zone: 135 m²
   • Per qira  1 500 €
 • Detajet e prones

  Ne qender te tiranes jepet me qira apartamet 2+1 me siperfaqe 135 m2 ne katin e 7 te nje pallati shume cilesor.
  Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon, ambient gatimi me vehte, 2 ballkone dhe 2 tualete.
  Apartamenti ka sistem ngrohje me sistem te centralizuar ( kaldaje ) dhe jepet totalisht i mobiluar ne menyre moderne.
  Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 135.00 m²
   • Zone interneti 135.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Renja
  Telefone: +355697076126
  email: e.renja@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta