Ju jeni vizitori 4628885

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » OKAZION! SHITET TOKË-ARË 5000 M2 NË BËRXULL, TIRANË
 • CIMG9025.JPG
  Full Screen
  • CIMG9025.JPG%1/5
  • Capture 1.PNG%2/5
  • CIMG9029.JPG%3/5
  • CIMG9030.JPG%4/5
  • CIMG9041.JPG%5/5
  1/5
  CIMG9025.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 211
  • Tipi i prones: Toke
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Vora
  • zone: - - -
  • Adresa: Bërxull, Tiranë
  • Zone toke: 5.000 m²
   • per shitje 275 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet tokë-arë në fshatin Bërxull, Tiranë. Toka ka një sipërfaqe 5000 m2 dhe është e organizuar në një parcelë. Ndodhet rreth 100 m larg rrugës kryesore (në aksin Megatek - Rinas). Ajër shumë i pastër dhe ka gjelbërim perreth, dhe shihet nga dielli gjatë gjithë ditës. Duke qenë pranë Aeroportit të Rinasit, është zonë në zhvillim dhe të jep mundësi të panumërta investimi për komplekse, biznese etj.. Ka pranë energji elektrike dhe kanalizime ujore. Disponon Çertifikatë Pronësie (Hipotekë).
  Ekziston edhe mundësia e këmbimit me apartament në Tiranë.
  Për më shumë informacion, ju lutem të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Aeroport
   • Ambjente comerciale
   • Prone rurale
   • Peme frutash
   • zona jeshile
   • autostrade
   • spital
   • Verande
   • Transport publik
   • drejtimi I paneleve diellore Te gjitha
   • Pamje nga fshati
   • Pamje nga lumi
  • vend
   • Te drejta per pronen ose te drejtat e tokes per te ndertuar Zone e pa asfaltuar
   • orientimi I prones perendim
   • Tipi I tokes Mesatare
   • orientimi I paneleve diellore ne toke Gjithe diten
  • Siperfaqet
   • Zone toke 5000.00 m²
   • gjatesi 250.00 m
   • gjeresi 20.00 m
  • sherbimet
   • elektricitet
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %