Ju jeni vizitori 4572693

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Toke per shitje prane Kolaudimit te Mjeteve
Ekskluzive
 • DSC_0322.JPG
  Full Screen
  • DSC_0322.JPG%1/6
  • DSC_0312.JPG%2/6
  • DSC_0318.JPG%3/6
  • DSC_0313.JPG%4/6
  • DSC_0321.JPG%5/6
  • DSC_0315.JPG%6/6
  1/6
  DSC_0322.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 551
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Vorë
  • Qytet: Vorë
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Vore Fushe Kruje . Ahmetaq
  • Zona e brendshme: 2.500 m²
  • Mbulim zone: 2.500 m²
  • Zone toke: 2.500 m²
   • per shitje 220 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet toke perballe Kolaudimit te mjeteve ne Preze .Prona eshte teresisht e rrethuar me mur dhe kagjella hekuri, akses te menjehershem ne rruge kryesore. Ambjenti disponon certifikate pronesie perkatesishte 2000 tok are 500 m2 truall nga keto 200m2 ndertim . Toka eshte e niveluar dhe sistem drenazhimi ka linje energjie trefazore .Duke qene se eshte ne buze rruges kryesore e pozicionuar eshte shume e favorshme per cfare do lloj biznesi .
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 2500.00 m²
   • Zone toke 2500.00 m²
   • Zone interneti 2500.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Cino
  Telefone: 00355694050064
  email: i.cino@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %