Ju jeni vizitori 4585576

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shtepi 2-kateshe per qira ne Golem
 • photo 1 (1).JPG
  Full Screen
  • photo 1 (1).JPG%1/7
  • photo 2 (1).JPG%2/7
  • photo 2.JPG%3/7
  • photo 3.JPG%4/7
  • photo 4 (1).JPG%5/7
  • photo 4.JPG%6/7
  • photo 5.JPG%7/7
  1/7
  photo 1 (1).JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 405
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: shtepi
  • status: e re
  • Distrikt: Kavajë
  • Qark ose prefekture: Golem
  • Qytet: Golem
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Ne nje shtepi 2-kateshe jepet per qira nje apartament ne Golem. Pozicionuar vetem 30 metra larg detit ne nje plazh privat, arreduar me nje mobilim modern. Shtepia eshte e pabanuar me perpara, disponon nje kend lojrash per femije dhe post parkimi. Shtepia ka afer te gjitha facilitetet e nevojshme. Per me shume informacion dhe nje informacion, jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta