Ju jeni vizitori 4164786

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 Unaza e Re
 • 11
  Full Screen
  • 11%1/11
  • 9%2/11
  • 10%3/11
  • 2%4/11
  • 6%5/11
  • 4%6/11
  • 3%7/11
  • 5%8/11
  • 8%9/11
  • 1%10/11
  • 7%11/11
  1/11
  11
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 83
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Teodor Keko
  • Zona e brendshme: 78,30 m²
  • Mbulim zone: 87 m²
   • per shitje 53 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Unazes se Re.Organizimi i cili perbehet nga koridori qe ben shperndarjen e ambjentit te ndenjes + kuzhine si dhe 2 dhomave te gjumit dhe nje tualeti.Apartamenti disponon kontrate porosie dhe ndodhet ne vijen e pare ndertimi perfshin mobilimin total ne menyre bashkohore.Per nje vizite ne prone lutem te me kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 87.00 m²
   • Zone interneti 78.30 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oltion Lulja
  Telefone: +355694050023
  email: oltion.lulja@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %