Ju jeni vizitori 4676935

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Okazion Shitet ambient Komercial 160 m2 Dhurate Biznesi Palester me Abonime dhe Klientele
 • DSC_9233.JPG
  Full Screen
  • DSC_9233.JPG%1/21
  • DSC_9209.JPG%2/21
  • DSC_9207.JPG%3/21
  • DSC_9210.JPG%4/21
  • DSC_9211.JPG%5/21
  • DSC_9222.JPG%6/21
  • DSC_9221.JPG%7/21
  • DSC_9223.JPG%8/21
  • DSC_9225.JPG%9/21
  • DSC_9226.JPG%10/21
  • DSC_9212.JPG%11/21
  • DSC_9216.JPG%12/21
  • DSC_9217.JPG%13/21
  • DSC_9220.JPG%14/21
  • DSC_9213.JPG%15/21
  • DSC_9218.JPG%16/21
  • DSC_9219.JPG%17/21
  • DSC_9215.JPG%18/21
  • DSC_9227.JPG%19/21
  • DSC_9230.JPG%20/21
  • DSC_9231.JPG%21/21
  1/21
  DSC_9233.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 284
  • Tipi i prones: gjimnaz
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 160 m²
  • Mbulim zone: 160 m²
  • Zone toke: 160 m²
   • per shitje 300 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Ambient komercial aktualisht eshte palester ne gjendje pune dhe me klientele te rregullte. Ambienti eshte me nje siperfaqe 160 m2 i organizuar ne dy kate. Respektivisht 80m2 per cdo kat. Per cdo informacion me shume ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • zona jeshile
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 160.00 m²
   • Zone toke 160.00 m²
   • Zone interneti 160.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Altin Bacellari
  Telefone: 0694004126
  email: a.bacellari@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %