Ju jeni vizitori 4697346

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENT COMERCIAL NE UNAZEN E RE
 • Full Screen
  • Detajet perberese te prones
   • Reference: avenue 215
   • Tipi i prones: Komerciale
   • status: e re
   • Distrikt: Tirana
   • Qark ose prefekture: Tirana
   • Qytet: Unaza e re
   • zone: - - -
   • Adresa: Unaza e Re,Rruga Teodor Keko
   • Zona e brendshme: 150 m²
    • per shitje 525 000 €
    • Per qira  1 500 €
  • Detajet e prones

   Shitet ose jepet me qira ambient comercial ne Unazen e Re me siperfaqe 150 m2.Ambienti ndodhet ne rrugen kryesore dhe eshte ne katin 0.Kush eshte i interesuar ju ftojme te na telefononi.
  • Te paraqitura

   • Perreth
    • autostrade
    • farmaci
    • Verande
    • Transport publik
    • Supermarkete
   • Siperfaqet
    • Zone interneti 150.00 m²
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

   Menyre Kontakti

   emer
   Telefone
   email
   Mesazh
  • Te dhena per agjentin

   Polikseni Komino
   Telefone: 0662055566
   email: p.komino@c21avenue.al
  • Detaje per agjensi

   CENTURY 21 Avenue
   Telefone: +35542 21 21 21
   email: info@c21avenue.al
  • Harta

  simulator

  Shuma
  kohe (vite)
  Shkalla e interesit %