Ju jeni vizitori 4640329

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambient per biznes prane Gjykates
 • lana-river-tirana-albania+1152_12857052608-tpfil02aw-13039
  Full Screen
  • lana-river-tirana-albania+1152_12857052608-tpfil02aw-13039%1/1
  1/1
  lana-river-tirana-albania+1152_12857052608-tpfil02aw-13039
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 85
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv. Zhan D'Ark
  • zone: - - -
  • Adresa: Bulevardi Zhan D'Ark
  • Zona e brendshme: 23 m²
  • Mbulim zone: 27 m²
   • per shitje 155 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambient per biznes prane Gjykates. Ambienti ndodhet ne katin 0 buze rruges kryesore, ne anen e Gjykates. Ka nje siperfaqe te brendshme 23 m2 me certifikate pronesie, si dhe nje hapsire 4 m2 perpara qe mund te shfrytezohet. Cmimi 155000 Eur, i negociueshem.

  Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 27.00 m²
   • Zone interneti 23.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enea Spahiu
  Telefone: 00355694050026
  email: enea.spahiu@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %