Ju jeni vizitori 4615466

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shtepi private per shitje
 • IMG_1856.JPG
  Full Screen
  • IMG_1856.JPG%1/3
  • IMG_1857.JPG%2/3
  • IMG_0969.PNG%3/3
  1/3
  IMG_1856.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 422
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: shtepi
  • status: te shkaterrosh ose te ndertosh
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Shkolla e Kuqe
  • zone: - - -
  • Adresa: Në anën veriore të pronës në distancë rreth 25 m ndodhet Rr. Dervish Hekali, më pas në distancë rreth 180 m ndodhet Rr. 4 Dwshmorwt. *Në anën lindore të pronës në distancë rreth 40 m ndodhet Rr. Hill Mosi, më pas në distancë rreth 100 m ndodhet Rr. Riza
  • Zona e brendshme: 50,30 m²
  • Mbulim zone: 120,10 m²
  • Zone toke: 120,10 m²
   • per shitje 140 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet shtepi private me siperfaqe 50.3 m2 dhe truall 120 m2. Shtepia eeshte e organizuar ne nje dhome gjumi, vend ndenjie, vend gatimi dhe tualet. Zona ku ndodhet
  prona e cila ofron infrastrukturë të plotë, distancë mesatare me qëndrën, mundësimi i lehtë i shërbimeve publike si transport, kopshte shkolla dhe institucione
  administrative dhe shëndetsore etj.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Shkolle
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.10 m²
   • Zone toke 120.10 m²
   • Zone interneti 50.30 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %