Ju jeni vizitori 4653908

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per qira, Rr. Mustafa Matohiti
 • photo 4.JPG
  Full Screen
  • photo 4.JPG%1/8
  • photo 1 (1).JPG%2/8
  • photo 5.JPG%3/8
  • photo 3 (1).JPG%4/8
  • photo 5 (1).JPG%5/8
  • photo 2 (3).JPG%6/8
  • photo 2 (2).JPG%7/8
  • photo 4 (2).JPG%8/8
  1/8
  photo 4.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 408
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Mustafa Matohiti
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament per qira ne Rr. Mustafa Matohiti, pozicionuar ne katin e shtate. Apartamenti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi, nje dhome ndenjeje, dhe dy tualete. Apartamenti eshte i mobiluar thjeshte dhe disponon te gjitha gjerat e nevojshme. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 7
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta