Ju jeni vizitori 4589268

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Zyre me qira prane ETC
 • Zyra kati i 12 ne ETC-page-001
  Full Screen
  • Zyra kati i 12 ne ETC-page-001%1/1
  1/1
  Zyra kati i 12 ne ETC-page-001
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 623
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Bajram Curri
  • zone: - - -
  • Adresa: Bulevardi Bajram Curri
  • Zona e brendshme: 74 m²
  • Mbulim zone: 74 m²
   • Per qira  1 300 €
 • Detajet e prones

  Ne katin e 12-te godines se njohur te ETC ne Tirane, jepet me qira nje ambient 74 m2.
  I shtruar me parket, ngrohje qendrore dhe punime cilesore
  Per me shume info, na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 12
  • Siperfaqet
   • planimetria 74.00 m²
   • Zone interneti 74.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta