Ju jeni vizitori 4636932

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Truall per shitje ose qira Prane Top Channel
 • land_for_development_in_chinnasalem_tamil_nadu_ref_2252960_98773190494269269
  Full Screen
  • land_for_development_in_chinnasalem_tamil_nadu_ref_2252960_98773190494269269%1/2
  • ff%2/2
  1/2
  land_for_development_in_chinnasalem_tamil_nadu_ref_2252960_98773190494269269
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 79
  • Tipi i prones: Toke
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Yzberisht
  • zone: - - -
  • Adresa: Yzberish, Tirane
  • Zone toke: 1.000 m²
   • per shitje 80 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet truall 1000 m2 ne Koder Mezez, perballe Top Channel afer Liqenit Mezez. Ka prane nje fabrike riciklimi, rruga eshte e shtruar deri ne afersi te prones, tensioni i larte, kanalizimet e ujerave te zeza dhe te bardha jane te sistemuara si zone. Mundesi zgjerimi deri ne 20.000 m2, sipas kerkeses suaj. Çmimi per shtije eshte 80.000 Euro i diskutueshem. Na kontaktoni per me shume detaje!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • Zone toke 1000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edjola Shenaj
  Telefone: 00355694050073
  email: edjola.shenaj@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %