Ju jeni vizitori 4688150

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 prane Qendres se Tiranes
 • 13555492_625458864271676_723950752_o
  Full Screen
  • 13555492_625458864271676_723950752_o%1/14
  • 13555644_625458860938343_198980759_o%2/14
  • 13563459_625458724271690_1361521915_n%3/14
  • 13563640_625458720938357_776426670_n%4/14
  • 13518042_625458824271680_57632505_o%5/14
  • 13555799_625458797605016_137358140_o%6/14
  • 13518185_625458850938344_278686598_o%7/14
  • 13523957_625458840938345_1334424434_o%8/14
  • 13549306_625458734271689_69433660_o%9/14
  • 13550933_625458790938350_329504302_n%10/14
  • 13552670_625458700938359_914912370_n%11/14
  • 13563617_625458757605020_1083604003_n%12/14
  • 13524070_625458940938335_1402013661_o%13/14
  • 13563259_625458690938360_497746451_n%14/14
  1/14
  13555492_625458864271676_723950752_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 425
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Hoxha Tahsim
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Beqir Luga
  • Zona e brendshme: 130 m²
  • Mbulim zone: 150 m²
   • per shitje 134 900 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 prane qendres se Tiranes, tek Rruga Hoxha Tahsim. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te sapo perfunduar shume cilesor me 2 ashensore. Apartamenti eshte i kompozuar ne 1 ambinet ngreni/ndenie shume spacioz, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje verande me pamje shume te bukur. Apartanenti ka nje siperfaqe totale prej 150 m2 ku 120 eshte apartamenti dhe 30 m2 eshte veranda. Apartamenti ehte ne proces Hipotekimi. Per nje vizite ne apartament mund te na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 150.00 m²
   • Zone interneti 130.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rudi Cakciri
  Telefone: 00355699354121
  email: rudi.cakciri@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %