Ju jeni vizitori 4615351

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me Qira
 • DSC_9578.JPG
  Full Screen
  • DSC_9578.JPG%1/6
  • DSC_9574.JPG%2/6
  • DSC_9577.JPG%3/6
  • DSC_9586.JPG%4/6
  • 8dc76d51-0f77-4204-97f8-d4eb7d6a9d5f%5/6
  • DSC_9585.JPG%6/6
  1/6
  DSC_9578.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 624
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Medreseja
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Riza Cerova
  • Zona e brendshme: 168 m²
  • Mbulim zone: 150 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Te Medreseja jepet me qira kati i 4-t i nje vile.
  Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, nje sallon i madh me kuzhine, 1 depo e vogel, 3 ballkone dhe 2 tualete.
  Ka hapsira te medha dhe qe mund te pershtaten ne varesi te kerkesave
  Orientim Jug-Lindje-Perendim
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 150.00 m²
   • Zone interneti 168.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta