Ju jeni vizitori 4606866

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira kapanon
 • 2ea8e22e-433f-409a-a830-2c1801464bf0
  Full Screen
  • 2ea8e22e-433f-409a-a830-2c1801464bf0%1/7
  • 20160713_090847%2/7
  • 20160713_090852%3/7
  • 36db4699-d5d9-4a1c-acbe-219e629e0229%4/7
  • 10d5fa2f-d425-4b2d-a209-cf79c26e2e57%5/7
  • 70402fda-6c63-4739-ab82-72e266f02613%6/7
  • d789f9eb-76cb-45c5-8342-a0a320c2de0f%7/7
  1/7
  2ea8e22e-433f-409a-a830-2c1801464bf0
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 89
  • Tipi i prones: depo
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Vorë
  • Qytet: Vorë
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga dytesore Vore-Tirane
  • Zona e brendshme: 800 m²
  • Mbulim zone: 800 m²
  • Zone toke: 2.260 m²
   • Per qira  2 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira kapanon ne autostraden Tirane-Durres, prane CityPark. Kapanoni ka nje siperfaqe perj 800 m2 me lartesi 6m dhe siperfaqe toke 2260 m2. Kapanoni ka 2 ambiente per zyra, 2 tualete, furnizim me uje dhe energji elektrike pa nderprerje. Cmimi eshte i diskutueshem ne varesi te afatit te kontrates. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • planimetria 800.00 m²
   • Zone toke 2260.00 m²
   • Zone interneti 800.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eglon Leti
  Telefone: +355697056315
  email: eglon.leti@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta