Ju jeni vizitori 4628950

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Truall , vile , fabrike
 • IMG-20160525-WA0008
  Full Screen
  • IMG-20160525-WA0008%1/17
  • IMG-20160525-WA0011%2/17
  • IMG-20160525-WA0006%3/17
  • IMG-20160525-WA0012%4/17
  • IMG-20160525-WA0014%5/17
  • IMG-20160525-WA0018%6/17
  • IMG-20160525-WA0020%7/17
  • IMG-20160525-WA0022%8/17
  • IMG-20160525-WA0025%9/17
  • IMG-20160525-WA0026%10/17
  • IMG-20160525-WA0030%11/17
  • IMG-20160525-WA0034%12/17
  • IMG-20160525-WA0043%13/17
  • IMG-20160525-WA0046%14/17
  • IMG-20160525-WA0048%15/17
  • IMG-20160525-WA0047%16/17
  • IMG-20160525-WA0049%17/17
  1/17
  IMG-20160525-WA0008
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 320
  • Tipi i prones: Parcele industriale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Vaqarr
  • zone: - - -
  • Adresa: Rromanat
  • Zona e brendshme: 1,20 ha
  • Mbulim zone: 1,20 ha
  • Zone toke: 1,20 ha
   • per shitje 650 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Truall , Shtepi , Vresht dhe Fabrike buze rruge ne Rromanat . Sip totale 12000 m2. Mundesi mjaft e mire investimi . Ju ftojme ta vizitoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
  • Siperfaqet
   • planimetria 12000.00 m²
   • Zone toke 12000.00 m²
   • Zone interneti 12000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Karmela Halitaj
  Telefone: 0694050034
  email: k.halitaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %