Ju jeni vizitori 4606854

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament ne Myslym Shyr
 • SAM_4866.JPG
  Full Screen
  • SAM_4866.JPG%1/14
  • SAM_4859.JPG%2/14
  • SAM_4861.JPG%3/14
  • SAM_4853.JPG%4/14
  • SAM_4864.JPG%5/14
  • SAM_4862.JPG%6/14
  • SAM_4837.JPG%7/14
  • SAM_4839.JPG%8/14
  • SAM_4842.JPG%9/14
  • SAM_4843.JPG%10/14
  • SAM_4845.JPG%11/14
  • SAM_4846.JPG%12/14
  • SAM_4851.JPG%13/14
  • SAM_4855.JPG%14/14
  1/14
  SAM_4866.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 293
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Adresa:  Rruga Myslym Shyri
  • Zona e brendshme: 95 m²
  • Mbulim zone: 95 m²
   • per shitje 104 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne Myslym Shyr, ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Apartamenti eshte i perbere nga salloni, 2 dhoma gjumi dhe tualeti. Ambjenti ka nje organizim te brenshem shume te mire dhe punimet jane mjaft cilesore. Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 95.00 m²
   • Zone interneti 95.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %