Ju jeni vizitori 4606768

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shiten apartamente ne Misto mame
Ekskluzive
 • DSC00835.JPG
  Full Screen
  • DSC00835.JPG%1/6
  • DSC00834.JPG%2/6
  • DSC00836.JPG%3/6
  • DSC00837.JPG%4/6
  • DSC00838.JPG%5/6
  • DSC00839.JPG%6/6
  1/6
  DSC00835.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 290
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Misto Mame
  • zone: - - -
  • Adresa: Mistomame , Tirane
  • Zona e brendshme: 100,50 m²
  • Mbulim zone: 100,50 m²
   • per shitje 48 000 €
 • Detajet e prones

  Shiten apartamente ne mistomame ne zonen me te mire te lagjes . Apartamentet perbehen nga 100.5m² ,dhe ndodhen ne katin e pare ,katin e katert dhe katin e gjashte .Apartamentet jane te paisur me hipoteke .per me teper informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.50 m²
   • Zone interneti 100.50 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %