Ju jeni vizitori 4575188

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shiten apartamente ne mistomame
Ekskluzive
 • DSC00839.JPG
  Full Screen
  • DSC00839.JPG%1/12
  • DSC00834.JPG%2/12
  • DSC00835.JPG%3/12
  • DSC00835.JPG%4/12
  • DSC00834.JPG%5/12
  • DSC00837.JPG%6/12
  • DSC00836.JPG%7/12
  • DSC00836.JPG%8/12
  • DSC00837.JPG%9/12
  • DSC00838.JPG%10/12
  • DSC00838.JPG%11/12
  • DSC00839.JPG%12/12
  1/12
  DSC00839.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 289
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Misto Mame
  • zone: - - -
  • Adresa: Mistomame, Tirane
  • Zona e brendshme: 89 m²
  • Mbulim zone: 89 m²
   • per shitje 43 000 €
 • Detajet e prones

  Shiten apartamente ne mistomame ne zonen me te mire te lagjes. apartamentet perbehen nga 89m² me dy dhoma gjumi,sallon ,banjo. apartamentet jane ne katin e pare dhe ne katin e shtate te paisura me hipoteke.per me shume informacion ose shoqerim ne prone na kontaktoni!

 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 89.00 m²
   • Zone interneti 89.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %