Ju jeni vizitori 4593733

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet dyqan me qira te rruga e Durresit
 • SAM_4878.JPG
  Full Screen
  • SAM_4878.JPG%1/5
  • SAM_4879.JPG%2/5
  • SAM_4885.JPG%3/5
  • SAM_4880.JPG%4/5
  • SAM_4873.JPG%5/5
  1/5
  SAM_4878.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 286
  • Tipi i prones: dyqane
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Durresit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 30 m²
  • Mbulim zone: 30 m²
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  Jepet dyqan me qira ne nje zone shume te mire dhe shume te frekuentuar. Dyqani eshte buze rruges dhe ofron vizibilitet te mire. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 30.00 m²
   • Zone interneti 30.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta