Ju jeni vizitori 4572678

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira duplex ne Qender
 • 13694131_10206942845270727_2128377323_o
  Full Screen
  • 13694131_10206942845270727_2128377323_o%1/14
  • 13702514_10206942846510758_107644402_o%2/14
  • 13689726_10206942839550584_457037686_n%3/14
  • 13664483_10206942841630636_1097128774_n%4/14
  • 13730547_10206942842310653_463161831_o%5/14
  • 13711653_10206942840870617_405815618_o%6/14
  • 13692115_10206942840390605_525679152_o%7/14
  • 13694084_10206942840150599_1323156583_o%8/14
  • 13699498_10206942839310578_549348790_o%9/14
  • 13711651_10206942846710763_688918187_o%10/14
  • 13681766_10206942839470582_1938240035_o%11/14
  • 13714325_10206942840030596_1840646948_n%12/14
  • 13652759_10206942839630586_518206935_n%13/14
  • 13672182_10206942839070572_715248577_n%14/14
  1/14
  13694131_10206942845270727_2128377323_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 350
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: duplex
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: 15 kateshi
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira duplex ne Qender 100 m2.
  I organizuar me 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 tualete, 1 ballkon.
  Mobilim bashkohor, dhe nje pamje fantastike e Tiranes.
  Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.
  Ju ftojme te na kontaktoni.
  Faleminderit
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 100.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta