Ju jeni vizitori 4592614

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet Vile me qira
 • foto 8
  Full Screen
  • foto 8%1/10
  • foto 11%2/10
  • foto 7%3/10
  • foto 3%4/10
  • foto 6%5/10
  • foto 10%6/10
  • foto 9%7/10
  • foto 5%8/10
  • foto 2%9/10
  • foto 14%10/10
  1/10
  foto 8
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 950
  • Dhomat gjumi: 10 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 420 m²
   • Per qira  1 800 €
 • Detajet e prones

  Ne zonen e Kompleksit Dinamo, e quajtur si 'Blloku i Vilave' jepet me qira nje Vile 3kateshe.
  Me nje siperfaqe totale 420 m2, me 3 dhoma ne katin e pare, 4 dhoma ne katin e dyte dhe 3 dhoma ne katin e trete, si edhe 4 tualete ne total,
  vila jepet si per banim edhe per qellim biznesi.
  E pozicionuar ne nje zone te qete, rrethuar mes insitucioneve private arsimore dhe me nje oborr te kendshem perpara, vila eshte shume e pershtatshme per kopesht, shkolle ose edhe per zyra.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
   • te gjitha dhomat 10
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • planimetria 420.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilma Myrtolli
  Telefone: +355694004123 / 0694004123 / +355042452245
  email: info@c21mbproperties.al / info@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta