Ju jeni vizitori 4575237

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per shitje
 • 20160617_091133
  Full Screen
  • 20160617_091133%1/39
  • 20160617_091050%2/39
  • 20160617_091112%3/39
  • 20160617_091119%4/39
  • 20160617_092257%5/39
  • 20160617_092246%6/39
  • 20160617_091410%7/39
  • 20160617_092231%8/39
  • 20160617_092353%9/39
  • 20160617_091103%10/39
  • 20160617_091152%11/39
  • 20160617_091203%12/39
  • 20160617_091143%13/39
  • 20160617_091238%14/39
  • 20160617_091309%15/39
  • 20160617_091429%16/39
  • 20160617_091438%17/39
  • 20160617_091450%18/39
  • 20160617_091521%19/39
  • 20160617_091507%20/39
  • 20160617_091513%21/39
  • 20160617_091529%22/39
  • 20160617_091541%23/39
  • 20160617_091603%24/39
  • 20160617_091556%25/39
  • 20160617_091617%26/39
  • 20160617_091751%27/39
  • 20160617_091757%28/39
  • 20160617_092056%29/39
  • 20160617_092103%30/39
  • 20160617_092038%31/39
  • 20160617_092106%32/39
  • 20160617_092111%33/39
  • 20160617_092135%34/39
  • 20160617_092119%35/39
  • 20160617_092142%36/39
  • 20160617_092147%37/39
  • 20160617_092158%38/39
  • 20160617_091354%39/39
  1/39
  20160617_091133
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 412
  • Dhomat gjumi: 5 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Kamëz
  • Qytet: Kamëz
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Co-Plan
  • Zona e brendshme: 457 m²
  • Zone toke: 430 m²
   • per shitje 450 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet vile 3 kateshe+1 kat bodrum+prapafingo ne Kamez me siperfaqe ndertimi 457m2.Eshte e perbere nga pese dhoma gjumi tre dhoma te medha ndenje dy kuzhina te mobiluara ne menyre bashkekohore dhe e rrethuar me ballkone ne cdo kat te saj.Vila disponon dy vende parkimi te mbuluara,panel djellor,gjenerator,porte automatike,kamera sigurie si dhe nje oborr te gjelberuar dhe te mbjelle me peme.Disponon certefikate pronesie.Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 3
   • te gjitha dhomat 5
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 430.00 m²
   • Zone interneti 457.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 2
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %