Ju jeni vizitori 4640294

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet, Vile 2 katshe ne Golem
 • DSC_0006.JPG
  Full Screen
  • DSC_0006.JPG%1/4
  • DSC_0001.JPG%2/4
  • 2016-07-15 16.10.55%3/4
  • 2016-07-15 16.11.33%4/4
  1/4
  DSC_0006.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 393
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Kavajë
  • Qark ose prefekture: Golem
  • Qytet: Golem
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 180 m²
  • Mbulim zone: 180 m²
  • Zone toke: 300 m²
   • per shitje 225 000 €
 • Detajet e prones

  Vila ndodhet ne nje nga komplekset me te mira ne plazhin e Golemit.
  Punime teper cilesore, pllakat dhe hidrosanitaret nga Porcelanosa, mobiluar me shije dhe stil.
  Siperfaqe trualli 300 m2, siperfaqe ndertimi 180 m2.
  Kati 1 perbehet nga 1 sallon ndenjie, 1 kuzhine, 1 tualet, 2 ballkone.
  Kati 2 perbehet nga 3 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon.
  Disponon certifikate pronesie.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 180.00 m²
   • Zone toke 300.00 m²
   • Zone interneti 180.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ani Xhaferraj
  Telefone: 0694004133
  email: a.xhaferraj@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %