Ju jeni vizitori 4592516

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Qira, ambjent commercial kati 0, 40m2
 • IMG_20160715_113504
  Full Screen
  • IMG_20160715_113504%1/2
  • IMG_20160715_113524%2/2
  1/2
  IMG_20160715_113504
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 846
  • Tipi i prones: Hapesire multifunksionale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Abdyl Frasheri
  • Zona e brendshme: 40 m²
  • Mbulim zone: 40 m²
   • Per qira  700 €
 • Detajet e prones

  Ambjenti ndodhet ne rrugen Abdyl Frasheri, ne katin 0. Eshte buze rruge dhe mjaft i aksesueshem. I pershtateshem per cdo gje. Per me teper informacion lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Dhoma ndenje 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 40.00 m²
   • Zone interneti 40.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oriola Kasa
  Telefone: +355694004129
  email: o.kasa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta