Ju jeni vizitori 4678107

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shiten 4000 m2 truall dhe 2 vila 3 kateshe ne kuroren e kodres.
 • IMG-20160616-WA0002
  Full Screen
  • IMG-20160616-WA0002%1/11
  • IMG-20160614-WA0008%2/11
  • IMG-20160614-WA0012%3/11
  • IMG-20160614-WA0007%4/11
  • IMG-20160614-WA0014%5/11
  • IMG-20160614-WA0015%6/11
  • IMG-20160616-WA0000%7/11
  • IMG-20160616-WA0001%8/11
  • IMG-20160616-WA0006%9/11
  • IMG-20160616-WA0005%10/11
  • IMG-20160616-WA0007%11/11
  1/11
  IMG-20160616-WA0002
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 61
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kombinat
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 4.000 m²
  • Mbulim zone: 4.000 m²
  • Zone toke: 4.000 m²
   • per shitje 1 500 000 €
 • Detajet e prones

  20 minuta larg qendres se Tiranes jane ne shitje 4000 m2 truall plus 2 vila 3 kateshe. Per nje vizite ne prone lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • planimetria 4000.00 m²
   • Zone toke 4000.00 m²
   • Zone interneti 4000.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 2
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Altin Bacellari
  Telefone: 0694004126
  email: a.bacellari@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %