Ju jeni vizitori 4571358

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » OKAZION : Jepet me qira magazine
 • 1
  Full Screen
  • 1%1/20
  • 2%2/20
  • 3%3/20
  • 5%4/20
  • 6%5/20
  • 7%6/20
  • 8%7/20
  • 9%8/20
  • 10%9/20
  • 11%10/20
  • 12%11/20
  • 13%12/20
  • 14%13/20
  • 15%14/20
  • 16%15/20
  • 17%16/20
  • 18%17/20
  • FullSizeRender (19)%18/20
  • FullSizeRender (17)%19/20
  • FullSizeRender (2)%20/20
  1/20
  1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 241
  • Tipi i prones: depo
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Autostrada Durres-Tirane
  • zone: - - -
  • Adresa: Autostrada Durres-Tirane
  • Zona e brendshme: 924 m²
  • Zone toke: 5.000 m²
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Jepet me qira kapanon industrial ne autostraden Durres - Tirane km 6. Eshte ndertim i ri i sapo perfunduar dhe i pershtatshem per shumllojshmeri aktivitetesh. Ndertesa eshte e perbere nga dy struktura,pjesa ballore showroom me pamje nga autostrada dhe magazina nga pas. Siperfaqja e showroom eshte 354 m2 ,siperfaqja e magazines eshte 570 m2, ne total 924 m2.
  Me nje lartesi 8 m dhe me mungese kollonash ne mes magazina ben te mundur perdorimin e vinxhit.
  Dyshemeja eshte e shtruar me beton me kuarc ne ngjyre gri.
  Ndertesa eshte e pajisur me instalim elektrik 3-fazor dhe uje rrjeti nga ujesjelles kanalizime.
  Gjithashtu jane te perfshira ambjente per zyra, kater tualete dhe nje ambjent per gatim.
  Trualli ku kjo ndertese ndodhet arrin nje siperfaqe prej 5000m2, duke I ofruar kapanonit oborr te lire dhe me gjelberim rreth e rrotull saj, e gjitha e perfshire ne cmim.
  Ndertesa eshte e pajisur me certifikate pronesie. Per informacion te detajuar ju lutemi te na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
  • Perreth
   • autostrade
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Qellimi
   • comerciale
   • Industri
  • Siperfaqet
   • Zone toke 5000.00 m²
   • Zone interneti 924.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klajd Shahini
  Agent
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta