Ju jeni vizitori 4697225

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ose jepet me qera ambienti
 • IMG_3545.JPG
  Full Screen
  • IMG_3545.JPG%1/9
  • IMG_3538.JPG%2/9
  • IMG_3550.JPG%3/9
  • IMG_3540.JPG%4/9
  • IMG_3542.JPG%5/9
  • IMG_3537.JPG%6/9
  • IMG_3543.JPG%7/9
  • IMG_3544.JPG%8/9
  • IMG_3548.JPG%9/9
  1/9
  IMG_3545.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 242
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Stacioni I Trenit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Kristaq Rama ,Durres
  • Zona e brendshme: 178 m²
   • per shitje 2 500 €
   • Per qira  1 100 €
 • Detajet e prones

  Shitet ose jepet me qira ambienti me siperfaqje 178 m2 . Ambienti ndodhet ne rruges Kristaq Rama ( ish elektriku Durres) ne nje zone shume te frekuentuar te qytetit. Eshte i ndare ne dy kate ,2 tualete dhe ka fasade xhami nga rruga kryesore. Cmimet perkatese jane keto : Per shitje - 2500 m2 / Per qira - 1100 euro ( perfshihen dhe taksat ne kete cmim) . Per informacion te detajuar, pres te me kontaktoni >
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • Banka
   • Ambjente comerciale
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Vend taksish
   • Stacion treni
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 178.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klajd Shahini
  Agent
  Telefone: +355693544266
  email: klajdishahini92@gmail.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %