Ju jeni vizitori 4649942

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1
 • 13714496_1444079328951116_1533416911_n
  Full Screen
  • 13714496_1444079328951116_1533416911_n%1/6
  • 13713442_1444079315617784_644078109_n%2/6
  • 13706297_1444079338951115_2013814_n%3/6
  • 13815179_1444079375617778_625898669_n%4/6
  • 13816956_1444079272284455_586582053_n%5/6
  • 13817089_1444079278951121_1868924914_n%6/6
  1/6
  13714496_1444079328951116_1533416911_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 355
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Stefan Shunti
  • Zona e brendshme: 88 m²
  • Mbulim zone: 88 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje 43 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 tek Unaza e Re 88 m2 me hipoteke.
  I organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 tualet dhe 1 ballkon.
  Ju ftojme te na kontaktoni.
  Faleminderit
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 88.00 m²
   • planimetria 88.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Shehaj
  Telefone: +355672030831
  email: edison.shehaj@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %