Ju jeni vizitori 4588341

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Objekt komercial per shitje ose qira
 • IMG_1592.JPG
  Full Screen
  • IMG_1592.JPG%1/9
  • IMG_1585.JPG%2/9
  • IMG_1613.JPG%3/9
  • IMG_1607.JPG%4/9
  • IMG_1608.JPG%5/9
  • IMG_1612.JPG%6/9
  • IMG_1597.JPG%7/9
  • IMG_1606.JPG%8/9
  • IMG_1600.JPG%9/9
  1/9
  IMG_1592.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 331
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zone industriale
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Egnatia
  • Zona e brendshme: 5.000 m²
  • Mbulim zone: 5.000 m²
  • Zone toke: 1,20 ha
   • per shitje 1 800 000 €
   • Per qira  2 €
 • Detajet e prones

  Shitet ose jepet me qira objekt komercial ne zonen industriale Tirane-Durres. Objekti ka nje siperfaqej trualli prej 12,000m2 e cila eshte e rrethuar me mur betoni dhe 5000 m2 kapanon i cili organizohet ne open space me nje kolone mbajtese ne mes. Eshte e ndertuar vitet e fundit sipas standarteve EU. Objekti eshte I pajisur me linje energjie 3 fazore dhe me burim uji te pavarur. Po ashtu ne krah te objektin jane edhe rreth 300m2 qe sherbejne si zyra dhe ne pamjen ballore eshte parashikuar te ndertohen objekt 2 kate e cila mund te sherbeje per zyra, showroom etj. Objetki mund te shitet ose jepet me qira i ndare ne 2 pjese simetrike.
  Per me teper mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 5000.00 m²
   • Zone toke 12000.00 m²
   • Zone interneti 5000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erti Memoçi
  Telefone: 0694050096
  email: e.memoci@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %