Ju jeni vizitori 4148610

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET GARAZH NË UNAZËN E RE
 • CIMG9137.JPG
  Full Screen
  • CIMG9137.JPG%1/8
  • CIMG9150.JPG%2/8
  • CIMG9145.JPG%3/8
  • CIMG9144.JPG%4/8
  • CIMG9141.JPG%5/8
  • CIMG9143.JPG%6/8
  • CIMG9148.JPG%7/8
  • CIMG9140.JPG%8/8
  1/8
  CIMG9137.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 219
  • Tipi i prones: Garazhd
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. "Mikel Maruli"
  • Zona e brendshme: 30 m²
   • per shitje 11 300 €
 • Detajet e prones

  Shitet garazh pranë bar 'Artisti', tek Unaza e Re. Ka sipërfaqe 30 m2, i organizuar në dy vende parkimi dhe depo. Ka akses të menjëhershëm në rrugë kryesore. Disponon Çertifikatë Pronësie (Hipotekë). Nëqoftëse jeni të interesuar, ju lutem të na kontaktoni .
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Banka
   • Ambjente comerciale
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Supermarkete
  • Ekip
   • Dere e blinduar
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 30.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %