Ju jeni vizitori 4149265

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Godine 5-kateshe per shitje ,ngjitur me Shkollen Cajupi.
 • 6
  Full Screen
  • 6%1/3
  • 7%2/3
  • 5%3/3
  1/3
  6
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 436
  • Dhomat gjumi: 20 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga Bardhyl
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga :Kongresi i Manastirit
  • Zona e brendshme: 800 m²
  • Mbulim zone: 187 m²
  • Zone toke: 187 m²
   • per shitje Cmimet
 • Detajet e prones

  Godine 5-kateshe per shitje ne rrugen Bardhyl.Godina organizohet ne 5 kate ndertim plus 1 bodrum.Kati i pare ka 2 apartamente 1+1 .Kati i dyte ka 2 apartamente 2+1.Kati i trete,i katert ,i peste organizohet ne 2 garzoniere dhe 1 apartament 1+1 per kate.Secili apartament ka ballkone.Godina aktualisht funksionon me qira.Mundesi e mire investimi per kedo qe do ta bleje.Disponon certifikate pronesie .Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 15
   • Dhoma ndenje 15
   • te gjitha dhomat 20
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 20
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 187.00 m²
   • Zone toke 187.00 m²
   • Zone interneti 800.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Saimir Xhelili
  Telefone: 00355695049112 / 00355695049112
  email: saimir.xhelili@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %