Ju jeni vizitori 4676906

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ambjent 1000 m2 ne Vore
 • 20160714_085907
  Full Screen
  • 20160714_085907%1/18
  • 20160714_085851%2/18
  • 20160714_085902%3/18
  • 20160714_090145%4/18
  • 20160714_090155%5/18
  • 20160714_085746%6/18
  • 20160714_085825%7/18
  • 20160714_085840%8/18
  • 20160714_085846%9/18
  • 20160714_090228%10/18
  • 20160714_090237%11/18
  • 20160714_085644%12/18
  • 20160714_090252%13/18
  • 20160714_090522%14/18
  • 20160714_090339%15/18
  • 20160714_085742%16/18
  • 20160714_085756%17/18
  • 20160714_085802%18/18
  1/18
  20160714_085907
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 92
  • Tipi i prones: depo
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Vorë
  • Qytet: Vorë
  • zone: - - -
  • Adresa: Vore
  • Zona e brendshme: 1.000 m²
  • Mbulim zone: 1.000 m²
  • Zone toke: 2.000 m²
   • Per qira  3 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambjent me siperfaqe 1000 m2, ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe me nje lartesi kati qe varion nga 4.5m deri 6m.Hyrja per ne katin e dyte behet nepermjet shkalleve ose me ashensor. Nje pjese e siperfaqes eshte e ndare dhe e organizuar ne nje zyre, nje salle mbledhjesh dhe nje tualet.Siperfaqja e ambjentit mund te ndahet dhe ne siperfaqe me te vogel ne varesi te kerkeses se klientit. Ambjenti ka furnizim me uje dhe energji elektrike pa nderprerje gjithashtu ofron siguri te garantuar. Pjesa e perparme e ambjentit eshte me fasade xhami, dhe me nje hapsire te madhe per mundesi parkimi. Ndertesa ka dhe ambjente te lira ne katin zero qe mund ti shtohen ketij ambjenti kundrejtt pageses. Cmimi eshte 3euro/m2. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • planimetria 1000.00 m²
   • Zone toke 2000.00 m²
   • Zone interneti 1000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eglon Leti
  Telefone: +355697056315
  email: eglon.leti@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta