Ju jeni vizitori 4675123

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Magazine per qira
 • IMG_20130823_104715
  Full Screen
  • IMG_20130823_104715%1/5
  • IMG_2833%2/5
  • IMG_2838%3/5
  • IMG_2844 (1)%4/5
  • IMG_2847%5/5
  1/5
  IMG_20130823_104715
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 336
  • Tipi i prones: depo
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kombinat
  • zone: - - -
  • Adresa: Kombinat
  • Zona e brendshme: 1.800 m²
  • Mbulim zone: 2.000 m²
  • Zone toke: 2.000 m²
   • Per qira  4 500 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera magazine me siperfaqe 1700 m2 (30x60 m)
  Magazina ka nje siperfaqe zyrash 250 m2 bodrum 70 m2 sip tualetesh 30 m2 8 tualete gjithsej. L artesi magazin 9.5 M (kuota) e vincit ur 6m disponon 400 m2 oborr perpara te asfaltuar dhe 1600 m2 pas pjeserisht te asfaltuar ka mundesi dhe per 1000 m2 oborr shtese. Kabine dhe tualet te vecante per rojen. Magazina ka transformator 3 fazor te vecante 160 kw disponon uje dhe depozite rezerve 5000 litra ka insatlimet eektrike uji dhe ajri. Zyrat jane ne dy 2 kate dhe qe te dyja e kontrollojne hapsiren e punes nepermjet vetratave transparente. Magazina ka 4 porta te medha tip firzamonike 6x4.5 2 perpara dhe dy pas objektit perpara hyrja eshte direkt nga rruga kryesore dhe pas nga nje rruge ansore per kamiona me porta 10 m. E gjithe magazina ka ndricim te brendshem nayral pjesa e zyrave ka investim modern me fasade xhami perpara dhe vitrina pune objekti eshte i dekoruar me peme dekorative. Per nje vizit ne prone na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 8
  • Siperfaqet
   • planimetria 2000.00 m²
   • Zone toke 2000.00 m²
   • Zone interneti 1800.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bekim Basha
  Telefone: +355694050068
  email: b.basha@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta