Ju jeni vizitori 4575245

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Lokal per Shitje prane Juridikut
 • IMG_9044
  Full Screen
  • IMG_9044%1/2
  • IMG_9042%2/2
  1/2
  IMG_9044
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 338
  • Tipi i prones: Bar
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Petronini
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 58,60 m²
   • per shitje 190 000 €
 • Detajet e prones

  Ambjenti eshte 58,6 m2 ne total dhe eshte ne gjendje pune. Brenda ka investim te koheve te fundit dhe arredimi eshte bere me arkitekt. Sistem ngrohje-ftohje, sistem audio foni. Mundesi shume e mire per te bere biznes duke ditur fluksin e zones dhe gjithashtu mundesi e mire per investim. Mos e humbisni rastin per nje vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 58.60 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klaudio Dervishi
  Telefone: 0694050069 / 0695611933
  email: k.dervishi@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %