Ju jeni vizitori 4573426

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ose jepet me qera duplex i rikonstruktuar
 • 20160718_134056
  Full Screen
  • 20160718_134056%1/18
  • 20160718_133755%2/18
  • 20160718_133731%3/18
  • 20160718_133629%4/18
  • 20160718_134133%5/18
  • 20160718_134414%6/18
  • 20160718_134217%7/18
  • 20160718_134351%8/18
  • 20160718_133613%9/18
  • 20160718_133812%10/18
  • 20160718_133826%11/18
  • 20160718_133845%12/18
  • 20160718_133853%13/18
  • 20160718_133936%14/18
  • 20160718_134015%15/18
  • 20160718_134110%16/18
  • 20160718_134138%17/18
  • 20160718_134204%18/18
  1/18
  20160718_134056
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 296
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: duplex
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga muhamet gjollesha
  • Zona e brendshme: 186 m²
  • Mbulim zone: 236 m²
   • per shitje 165 000 €
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  Shitet ose jepet me qera ne nje zone mjaft te qete rezidenciale nje apartament duplex. Ne katin e pare ka 2 dhoma, kuzhine, sallon,2 tualete me hidromasazh, 2 veranda dhe ballkon, ndersa kati i dyte perbehet nga i dhome, kuzhine-sallon, ballkon, verande dhe nje depo. Gjithashtu perdor sistem ngrohje me panela diellore per kursim energjie. Drejtimi L-P dhe me dokumenta te rregullta pronesie. Per me shume informacione jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 236.00 m²
   • Zone interneti 186.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %